top of page
Arial Вид зеленого поля

Електроенергія від найкращих

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1409 від «13» листопада 2018 року Товариством з обмеженою відповідальністю «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ 3000» отримано ліцензію на постачання електричної енергії споживачу.

Окрім цього, «20» листопада 2017 року збори Ради Оптового ринку електричної енергії України, на яких були прийнято рішення, щодо членства Товариства з обмеженою відповідальністю «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ 3000» у Оптовому ринку електричної енергії України.

Постачання електроенергії

Наші споживачі отримують значні вигоди і переваги в порівнянні з споживачами постачальників-монополістів, а саме:

Постачання електроенергії здійснюється за тарифами, про які було домовлено з покупцями. Залежно від особливостей діяльності підприємств-споживачів роздрібний тариф може бути нижче, ніж тариф обленерго.

Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.

Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об’єктах споживача встановлюються на рівні приєднаної потужності.

Можлива оперативне коректування заявлених обсягів споживання як протягом року так і на протязі місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Особливо актуально це перевага для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів можуть різко змінюватися протягом місяця.

Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей електропрінімающего обладнання).

Відсутні штрафні та інших санкцій за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, що не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.

Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.

Вругулювання суперечок

Спори між споживачем і постачальником вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб.
Сторони намагаються вирішити всі спори та розбіжності шляхом переговорів.

Споживач має право надати до підрозділу Постачальника, який відповідає за розв’язання спорів скаргу. Постачальник зобов’язаний розглянути всі скарги, отримані від споживачів, і протягом одного місяця повідомити про результати їх розгляду.

У разі недосягнення згоди щодо спірних питань шляхом переговорів, постачальник та споживач мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір на розгляд суду.

Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку .

 

У разі, якщо у Вас виникли питання чи пропозиції ви можете звернутися до Постачальника за телефоном:

+380 63  472 9427

, або надіславши повідомлення на електронну адресу: newelectro3000@gmail.com

Відповідальна особа Директор ТОВ «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ 3000» — І. М. Плетінка

bottom of page